طراحی و بهینه سازی سایت

طراحی و توسعه سیستم‌های نرم افزاری


آرشین با راه حل‌های قابل اطمینان ، امن و کارآمد از طریق تولید و توسعه برنامه‌های نرم افزاری تخصصی و کاربردی ، به کسب و کار شما قدرت می‌دهد و منجر به برجسته شدن شما در فضای کسب و کار می‌گردد.

دپارتمان ICT و گروه توسعه نرم افزار شرکت آرشین با استفاده از تخصص و تجربیات خود در زمینه تولید و توسعه نرم افزارهای تحت وب ، اپلیکیشن ، طراحی وب و بهینه سازی موتور جستجو و طراحی گرافیک ، آماده ارائه خدمات در جهت رشد و شکوفایی حرفه شما است.

آرشین در پروسه تولید نرم افزار از آغاز با طراحی ، پیاده سازی ، توسعه ، آزمون نرم افزار و کیفیت ، مستندسازی ، استفاده از نرم‌افزار دیباگ و همچنین به‌ روز رسانی و پشتیبانی آن، همراهی مطمئن جهت تولید و عرضه نرم افزار‌های انعطاف پذیر و مقیاس پذیر مدیریت کسب و کار شما است.

متخصصان این شرکت پس از استخراج ، تجزیه و تحلیل و ارزیابی نیازها‌، معماری و استراتژی، پروژه را بر مبنای جدیدترین استانداردها پیاده‌سازی کرده و مستندات لازم برای طراحی و توسعه اختصاصی نرم افزار تهیه می‌کنند.

نرم افزارهای کاربردی مبتنی بر وب و توسعه محصول ، توسعه نرم افزار های کاربردی کسب و کار ، سیستم‌های مدیریت محتوای پیشرفته ، توسعه نرم افزاری وب و توسعه پرتال‌های وب ، از جمله خدمات مجموعه آرشین می‌باشد.

مجموعه دانش محور آرشین ، به دلیل دارا بودن سرور اختصاصی در کشور آلمان و همکاری با معتبرترین برندهای ایران و اروپا ، سرویس‌های ویژه خود را با حداکثر امنیت در قالب خدمات میزبانی وب (هاست ، VPS و سرور اختصاصی) ، برای معارفه ، تبادل اطلاعات و معرفی محصولات و خدمات مشتریان قرار می‌دهد.

بالا