سامانه آذربان

سیستم پیشگیری از سرقت طلافروشی آذربان

 

سامانه آذربان شرکت آرشین ، اولین و تنها سیستم پیشگیری از سرقت‌های خرد و پنهان طلا، جواهر و ساعت، در خاورمیانه است. از اساسی ترین دغدغه‌های صاحبان فروشگاه‌های طلا ، جواهر ، ساعت و کالاهای لوکس و زینتی ، قابلیت رهگیری کالاهای موجود در ویترین و جلوگیری از سرقت های خرد به ویژه در زمان غفلت فروشندگان است.

نتایج ارایه شده بر اساس تحقیقی که در بریتانیا بر روی 54000 فروشگاه ، مغازه و توزیع کننده درباره میزان سرقت‌های کوچک انجام شده است ، نتایج و آماری ناراحت کننده و هشداردهنده به فروشندگان ارائه می‌کند. طی این تحقیقات فروشگاه‌های جواهر فروشی در رتبه 9 جدول میزان دستبردهای پنهان قرار دارد.

تامین امنیت جواهرات هنگام نمایش برای مشتری توسط فروشنده و همچنین نظارت بر نیروی انسانی شاغل و مشتریان در فروشگاه عملا با سیستم‌های موجود در بازار به صورت کامل محقق نمی‌گردد.

سیستم‌های امنیتی موجود مانند گاو صندوق ، ویترین با قفل ضدسرقت ، آژیر اعلام خطر ، دوربین مداربسته ، ویترین با شیشه نشکن و ضدگلوله ، علاوه بر اینکه قادر به پیشگیری از سرقت به صورت کامل نیستند ، دارای معایبی چون عدم پیشگیری از سرقت‌های پنهان ، نياز به چيدن و برچيدن طلا ، احتمال سرقت کالا حین انتقال از اینگونه سیستم‌ها ، و نیز باعث دست خوردن و لکه دارشدن جواهرات و اتلاف زمان هستند.

در نتیجه استفاده از سیستم‌های امنیتی و مدیریتی جدید با تکنولوژی‌های روز دنیا و با قابلیت کنترل آنلاین و لحظه‌ای قطعات و کالاهای موجود در ویترین و انبار همیشه احساس می‌گردد.

شرکت آرشین طی سه سال گذشته با تلاش بی وقفه متخصصان خود قادر به طراحی و بومی سازی سامانه امنیت و مدیریت آذربان با استفاده از تکنولوژی RFID شده است.

سامانه آذربان اولین مجموعه از سیستم‌های امنیت و مدیریت با استفاده از تکنولوژیRFID (رادیوشناسه) در باند فرکانس UHFدر ایران و دارای افزونه‌ها و قابلیت‌های منحصر به فرد در جهان است.

بالا