حفاظت از برند

حفاظت از برند آرشین


شرکت آرشین مفتخر به ارائه نسل جدید هولوگرام هوشمند غیرقابل جعل با قابلیت ذخیره اطلاعات کالا و ردیابی به صورت انحصاری هر کالا در جهت اطمینان از اصالت کالا به مشتریان می‌باشد.

هولوگرام های فعلی موجود در بازار ، يك نشانه تصويری سه بعدی است كه با تكنولوژی ليزر به صورت برچسب‌های امنیتی توليد مي‌شود و دارای جلوه‌های بصری منحصر بفرد از نام يا آرم گرافيكی در لايه‌های سه بعدی مختلف می‌ باشد. هولوگرام قادر است همزمان تصاوير متفاوتی را بطور مجزا و در زاويه‌های مختلف به نمايش بگذارد.

از معایب هولوگرام های سه بعدی قابلیت جعل آن‌ها و استفاده هر هولوگرام برای هر دسته از محصولات است و هر عدد کالا از یک دسته محصول قابلیت ردیابی به صورت انحصاری را ندارد. نسل جدید هولوگرام های امنیتی، برچسب‌های RFID است .

میکروچیپ موجود در برچسب های RFIDدارای کد واحد و منحصر به فرد برای هر برچسب است که این قابلیت باعث غیر قابل جعل بودن این برچسب‌ها شده است.

این کد unique ، عملا قابلیت ردیابی هر محصول را به صورت انحصاری به فروشنده و خریدار می‌دهد. علاوه بر این ویژگی حافظه داخل برچسب امکان ثبت اطلاعات و ویژگی‌های محصول را همراه با کالا به فروشنده می‌دهد.

هزینه برچسب ‌های RFIDدر چند سال اخیر به طور قابل توجهی کاهش یافته است. از این رو می‌‌تواند یکی از گزینه‌‌ها برای ایمن کردن بسته‌ بندی‌ها باشد.

شرکت آرشین ارائه دهنده خدمات حافظت از برند و هولوگرام هوشمند RFID در انواع فرکانس‌هایLF ، HF، UHF است .

بالا