هوشمندسازی آرشین

Information and Communication Technologies

ict-arshin

ICT : Information and Communication Technologies

تلاش مدیران ارشد سازمان‌ها و شرکت‌ها در دنیای نوین کسب و کار، افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌های سازمان با استفاده از فن‌آوری‌های جدید به خصوص فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات است.
همگام با سرعت تحولات تکنولوژی در جهان، دپارتمان ICT و گروه توسعه نرم افزار شرکت آرشین با استفاده از تخصص و تجربیات خود در زمینه تولید و توسعه نرم افزارهای تحت وب ، اپلیکیشن ، VOIP ، مجازی‌سازی و شبکه‌های کامپیوتری، اجرای سیستم‌های ویدئو کنفرانس و دوربین‌های مدار بسته تحت شبکه ، آماده ارائه خدمات در جهت انباشت، گردش و بهره‌برداري از اطلاعات می‌باشد.
توسعه سیستم‌های نرم افزاری - آرشین

توسعه سیستم‌های نرم افزاری

طراحی و توسعه نرم افزارهای کاربردی مبتنی بر وب ، توسعه نرم افزار‌های کاربردی کسب و کار ، سیستم‌های مدیریت محتوای پیشرفته ، و توسعه پرتال‌های وب ، از جمله خدمات مجموعه آرشین می‌باشد.

متخصصان این شرکت پس از استخراج ، تجزیه و تحلیل و ارزیابی نیازها ، معماری و استراتژی، پروژه را بر مبنای جدیدترین استانداردها پیاده سازی کرده و مستندات لازم برای طراحی و توسعه اختصاصی نرم افزار تهیه می‌کنند.

آرشین در پروسه تولید نرم افزار از آغاز با طراحی ، پیاده‌سازی ، توسعه ، آزمون نرم افزار و کیفیت ، مستندسازی ، استفاده از نرم‌افزار دیباگ و همچنین به روزرسانی و پشتیبانی آن، همراهی مطمئن جهت تولید و عرضه نرم افزار‌های انعطاف‌پذیر و مقیاس‌پذیر مدیریت کسب و کار شما است.

voip-arshin

Voice Over IP (VOIP)

فن‌آوری VoIP (Voice Over Internet Protocol) یک روش برای تبدیل سیگنال‌های آنالوگ صوت به داده‌های دیجیتال است .

دپارتمان ICT گروه آرشین مفتخر به ارائه جدیدترین خدمات VoIP (پروتکل صدا در بستر شبکه) با استفاده از تجهیزات مطرح‌ترین برندهای دنیا و اقتصادی‌ترین قیمت به مشتریان خود است.

از جمله جدیدترین خدمات این دپارتمان ، به کارگیری این تکنولوژی در سیستم‌های مدیریت ساختمان (BMS) و با قابلیت عملکرد هماهنگ با سخت افزارهای خانه هوشمند در بستر پروتکل KNX است.

استفاده از سیستم ویپ و اپلیکیشن در سیستم آیفون تصویری نمونه ای از این فعالیت‌ها می‌باشد.

مجازی سازی - آرشین

مجازی سازی

تکنولوژی مجازی سازی، قابلیت اجرای همزمان دو یا چند سیستم عامل بر روی یک سرور می‌باشد .

متخصصان شرکت آرشین با سال‌ها تجربه و همگام با رشد دانش Virtualization در جهان و در راستای افزایش بهره‌وری در استفاده از منابع سخت افزاری و کاهش هزینه‌های اقتصادی شرکت‌ها و موسسات ، قادر به پاسخگویی نیاز مشتریان این حوزه می‌باشند.

استفاده از دانش مجازی‌سازی در سرورهای خانه هوشمند و سیستم مدیریت ساختمان ، جدیدترین ره‌آورد به کارگیری و تلفیق تکنولوژی‌های نوین ICT و کنترل ، در مجموعه آرشین می‌باشد.

شبکه‌های کامپیوتری  - آرشین

شبکه‌های کامپیوتری

کارشناسان مجرب دپارتمان ICT گروه آرشین ، آمادگی دارند تا با ارائه راهکارهای جامع و یکپارچه در حوزه مشاوره ، طراحی، ساخت ، پياده‌سازی ، اجراء ، نگهداری و پشتیبانی مراکز داده و شبکه‌های کامپیوتری، بستری امن با بهره‌وری بالا را برای سازمان شما تضمین نمایند.

به اشتراک‌گذاری منابع سخت افزاری و ارتباط کامپیوتر و سایر تجهیزات شبکه از طریق کابل ، فیبرنوری و امواج رادیویی در قالب شبکه کامپیوتری شخصی (PAN) ، محلی (LAN) ، شهری (MAN) ، جهانی (WAN) از عمده فعالیت‌های مجموعه آرشین می‌باشد.

سبک و سلیقه