هوشمندسازی آرشین

Intelligent Control

کنترل هوشمند - آرشین

کنترل هوشمند : Intelligent Control

هوشمندسازی و اتوماسیون ساختمان اعم از خانه ، ویلا و آپارتمان ، ادارات ، هتل‌ها ، فضاهای عمومی ، دانشگاه‌ها و مدارس ، بیمارستان‌ها ، ورزشگاه‌ها ، مراکز تجاری ، رستوران‌ها و مغازه‌ها ، پارکینگ ها و مراکز صنعتی ، علاوه بر افزایش سطح رفاه و امنیت موجب کاهش مصرف انرژی و در نهایت کاهش هزینه زندگی می‌گردد.

خانه هوشمند

شرکت آرشین مفتخر به ارائه خدماتی متمایز با استفاده از جدیدترین تکنولوژی و برترین تجهیزات از برندهای معتبر جهان در زمینه طراحی و اجرای سیستم‌های مدیریت در انواع ساختمان با کاربری مختلف می‌باشد.

(BMS) سیستم مدیریت ساختمان

با رشد تکنولوژی و محقق شدن امکان کاهش هزینه تولید محصولات و تجهیزات کنترلی ساختمان ، موج جدیدی از تقاضا جهت ساخت ساختمان‌های هوشمند ایجاد گردیده است.

(RTU) کنترل کننده‌های هوشمند

طراحی و تولید انواع سیستم کنترل و مانیتورینگ Remote Terminal Unit ، متناسب با نیاز مشتریان، از جمله محصولات دانش بنیان شرکت آرشین می‌باشد.

RTU های تولیدی شرکت آرشین با نام تجاری (Zino) پاسخگوی نیاز طیف وسیعی از پروژه‌های صنعتی از جمله صنایع نفت و گاز، آب و فاضلاب، پتروشیمی، کشاورزی و دامپروری، مراکز دیتاسنتر و اتاق‌های سرور، کارخانجات و خطوط تولید و همچنین کاربری‌های خانگی و تجاری می‌باشد.

Arshinbms.com

برای اطلاعات تکمیلی به سایت arshinbms.com وارد شوید .

سبک و سلیقه