دزدگیر خودرو

دزدگیر اینترنتی خودرو

دزدگیر اینترنتی نسل جدیدی از دزدگیر خودرو است که با استفاده از بستر اینترنت و دستگاه ردیاب متصل به GPS امنیت خودروی شما را کامل می‌کند. این نوع از دزدگیر در سخت‌افزار همان امکانات دزدگیرهای فعلی را دارد: یک ریموت، یک دزدگیر، سنسورها و آژیر! اما اضافه بر این با داشتن یک دستگاه جانبی ردیاب GPS به همراه یک سیمکارت روی آن و از طریق یک اپلیکیشن مخصوص، کنترل و نظارت کاملی بر وضعیت خودروی خود خواهید داشت. به این ترتیب علاوه بر استفاده از ویژگی‌های معمول دزدگیر، گستره بیشتری از امکانات در اختیار شما قرار می‌گیرد: دیدن موقعیت لحظه‌ای خودرو بر روی گوشی هوشمند، امکان خاموش کردن خودروی به سرقت رفته، دیدن وضعیت قفلها و باز و بسته کردن آنها از هر جای دنیا و یک دفترچه یادآور سرویس دوره‌ای ماشین، فقط بخشی از امکانات آن است. با دزدگیر اینترنتی و اپلیکیشن فاکسن، شما فقط یک دزدگیر ندارید، یک دستیار دارید!

امکانات سخت افزاری ردیاب (GPS) خودرو
امکانات نرم افزاری ردیاب (GPS) خودرو

برند دزدگیر

rabin

رابین-دزدگیر خودرو

از ۱،۰۰۰،۰۰۰ تومان
ردیاب خودرو

ردیاب خودرو

سرقت ماشین، مهمترین دلیلی است که شما برای خودروی خود دزدگیر نصب می‌کنید. اما برای تکمیل امنیت خودروی خود، می‌توانید از یک ردیاب GPS برای ماشینتان استفاده کنید. ردیاب خودرو در واقع یک خودرویاب است که در صورت سرقت با استفاده از یک ماژول GPS -که داخل خودروی شما جاسازی شده است و به راحتی توسط سارقان پیدا نخواهد شد- سیگنال موقعیت لحظه‌ای ماشین به سرقت رفته را روی گوشی شما ارسال خواهد کرد و شما به راحتی می‌توانید با همراهی پلیس سراغ ماشین خود بروید. خودرویاب‌ها یک بخش مکمل برای دزدگیرهای اینترنتی هم به شمار می‌روند و ترکیب ردیاب و دزدگیر، یک سیستم ضد سرقت بسیار قوی و مطمئن ایجاد می‌کند.

اپلیکیشنی برای تمام فصول!

اپلیکیشن فاکسن، نقطه اتصال شما به دزدگیر اینترنتی ماشینتان است. یک اپلیکیشن ساده، ولی پرکار. بدون هنگ کردن، بدون باگ، با کاربری راحت. اپلیکیشن دزدگیر شما چیزی فراتر از یک دزدگیر تصویری است!
با یک نگاه می‌توانید باز و بسته بودن درها را چک کنید. هشدار حمل با جرثقیل داشته باشید، با یک کلیک جریان برق و بنزین را قطع کنید. سنسورهای دزدگیر را فعال و غیر فعال کنید و همه این‌ها بدون نیاز به مراجعه به تعمیرکار دزدگیر!
با این نرم افزار، گزارش مسافت‌های طی شده و یادآوری سرویس‌های دوره‌ای را هم خواهید داشت.
فاکسن یک اپلیکیشن همه‌کاره است برای دزدگیر اینترنتی شما که استفاده از آپشن‌های حفاظتی ماشین را بسیار راحت و در دسترس خواهد کرد و مطمئنا از کار با آن لذت خواهید برد.

ios-app-arshin

android-app-arshin

سوالات متداول

به طور کلی برای استفاده از دزدگیر اینترنتی به چه چیزهایی نیاز دارم؟

وقتی پکیج محصول را دریافت می‌کنید، نیاز به یک سیمکارت فعال که به اندازه کافی شارژ داشته باشد دارید که داخل بخش ردیاب گذاشته شود و ارتباط دستگاه با گوشی شما برقرار شود. همچنین شما برای استفاده از این دزدگیرها، نیاز دارید گوشی شما از نوع هوشمند باشد که اپلیکیشن دزدگیر بر روی آن نصب گردد. بعد از آن آموزش‌های لازم توسط نصاب داده ‌می‌شود و سپس می‌توانید از تمام قابلیت‌های دزدگیر اینترنتی به راحتی استفاده کنید.

آیا اپلیکیشن فقط روی اندروید کار می‌کند؟

اپلیکیشن اختصاصی فاکسن هم بر روی گوشی‌های اندروید و هم با سیستم عامل IOS به خوبی کار می‌کند.

دزدگیر اینترنتی چیست؟

تقریبا همان دزدگیر معمولی است که با اینترنت و گوشی هوشمند شما کار می‌کند و این دو امکانات بیشتری به آن اضافه کرده‌اند. از جمله دیدن موقعیت لحظه‌ای خودرو و امکان باز و بسته کردن درها از هر نقطه ایران و همچنین امکان قطع کردن جریان برق یا سوخت هنگام ترک ماشین.

فرق دزدگیر اینترنتی با دزدگیر معمولی چیست؟

دزدگیرهای معمولی برد کوتاهی دارند، امکاناتشان به شدت محدود است و در موقعیت سرقت عملا کارایی خاصی ندارند. اما دزدگیر اینترنتی قابلیت‌های متنوعی دارد، به واسطه بهره‌مندی از اینترنت، صاحب خودرو از هر فاصله‌ای می‌تواند از آن استفاده کند و در موقعیت سرقت هم از چندین راه مختلف می‌تواند به مالک خودرو هشدار بدهد. همچنین می‌توانید چه در زمان ترک ماشین، چه در صورت به سرقت رفتن، با یک کلیک یا حتی یک پیامک، جریان سوخت خودرو را قطع و آن را متوقف کنید! هشدار حمل با جرتقیل هم در این دزدگیرها هست که در مواقع ضروری بسیار به کار خواهد آمد.

رله قطع کن چیست؟

یک گزینه کاربردی و مهم که در اپلیکیشن فاکسن وجود دارد و به کمک آن می‌توانید جریان برق یا بنزین خودرو را قطع کنید. رله قطع کن یک قطعه میانی است که با دریافت دستور از طریق اپ یا حتی پیامک، می‌تواند جریان برق ماشین یا برق پمپ بنزین ماشین را قطع کند و باعث توقف ماشین بشود. قابلیتی بسیار کاربردی برای موقعیت‌های سرقت خودرو!

اگه خودرو را عوض کنیم آیا می‌توانیم ردیاب و دزدگیر را هم جابجا کنیم؟

البته که امکان پذیر است، آن هم بدون کوچکترین تغییر در سیم‌کشی اتومبیل!

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • Custom attributes
 • زمینه های دلخواه
مقایسه