هوشمندسازی آرشین

Radio Frequency Identification & Global Positioning System

rfid-gps-arshin

RFID & GPS : Radio Frequency Identification & Global Positioning System

دپارتمان RFID & GPS گروه آرشین ، همراه با رشد شتابان دانش الکترونیک و مخابرات، با بهره‌گیری از متخصصین جوان و نخبه ایرانی، مفتخر به کسب موفقیت‌ها ، بالاخص در حوزه سیستم‌های موقعیت‌یاب جهانی و رادیوشناسه در کنار تحقیقات مستمر و بومی‌سازی تکنولوژی، با اجرای پروژه‌های متعدد در حوزه AHRS و AVL و RFID ، قادر به ارائه انواع راهکار و مشاوره و خدمات در این حوزه می‌باشد.

سامانه کنترل و مدیریت موقعیت‌یاب بهیاب

شرکت آرشین ارائه‌دهنده سامانه دانش بنیان موقعیت‌یاب بهیاب ، در حوزه مدیریت ، نظارت و ردیابی خودرو ، اشیاء و اموال ، سالمندان و کودکان در حوزه سیستم‌های موقعیت‌یاب جهانی است.

ردیاب خودرو بهیاب ، با استفاده از ماژول GPS داخلی خود و با کمک ماژول GSM بر پایه بستر تلفن همراه (SMS,GPRS) بسته اطلاعاتی شامل موقعیت مکانی، زمان، سرعت و ... را به سرور جهت پردازش و ذخیره اطلاعات انتقال می‌دهد و از طریق نرم‌افزار بهیاب پلاس (وب و اپلیکیشن) در اختیار مالک قرار می‌دهد.

نرم افزار مدیریت تردد بهیاب پلاس

نرم افزار دانش بنیان مدیریت بهیاب پلاس با ارائه امکانات منحصر به فرد علاوه بر دارا بودن تمامی ویژگی‌های نسخه پایه نرم افزاری ردیاب بهیاب، کلیه قابلیت‌های مدیریت گروهی دستگاه‌ها را به همراه قابلیت‌های پایه‌ای یک سیستم مدیریت پروژه ارائه می‌نماید.

سیستم پیشگیری از سرقت خودرو آرنا

گروه آرشین مفتخر به طراحی و تولید اولین سامانه ضد سرقت ملی با نام تجاری آرنا گردیده است.

سیستم پیشگیری از سرقت خودرو آرنا ، با قابلیت اتصال و ارتباط با سیستم موقعیت‌یاب بهیاب، نسلی نوین از مجموعه سامانه‌های یکپارچه امنیتی خودرو را بوجود آورده است.

قابلیت ثبت و انتقال کلیه اطلاعات مانند وضعیت درب‌ها، وضعیت سنسور چشم، ضربه و ... به سامانه مدیریتی و ارتباط با منتخبی از ماژول‌های دیجیتال از جمله سنسور دما رطوبت ، از طریق اینترنت و پیام از ویژگی‌های این سامانه می‌باشد.

سیستم پیشگیری از سرقت طلا آذربان - آرشین

سیستم پیشگیری از سرقت طلا آذربان

استفاده از سیستم‌های امنیتی و مدیریتی جدید با تکنولوژی‌های روز دنیا و با قابلیت کنترل آنلاین و لحظه‌ای قطعات و کالاهای موجود در ویترین و انبار، از اساسی‌ترین دغدغه‌های صاحبان فروشگاه‌های طلا ، جواهر ، ساعت و کالاهای لوکس و زینتی می‌باشد.

سامانه آذربان اولین مجموعه از سیستم‌های امنیت و مدیریت با استفاده از تکنولوژی RFID (رادیو شناسه) در باند فرکانس UHF در ایران و دارای افزونه‌ها و قابلیت‌های منحصر به فرد در جهان است.

تامین امنیت جواهرات هنگام نمایش برای مشتری توسط فروشنده و همچنین نظارت بر نیروی انسانی شاغل و مشتریان در فروشگاه از مهم‌ترین مزایای این سامانه می‌باشد.

انبارداری هوشمند - آرشین

انبارداری هوشمند

سیستم انبارداری هوشمند شرکت آرشین برپایه استفاده از تکنولوژی‌های نوین به خصوص سیستم‌های مبتنی بر RFID (رادیوشناسه) ، استوار است. یکی از کاربرد‌های بسیار متداول این تکنولوژی، نقش آن در برنامه‌ریزی و کنترل موجودی است.

در انبارهای مبتنی بر سیستمRFID اطلاعات محصول در Tagهای RFID نگهداری می‌شود و از این طریق هر لحظه می‌توان میزان موجودی انبار و مکان نگهداری آن‌ها را کنترل نمود.

برچسب RFID به هر کالا یا محفظه نگهدارنده کالا، متصل شده و بنابر نیاز انبار در محل درب‌های ورود و خروج و یا در تمامی انبار از طریق برچسب خوان‌ها (Reader RFID) کنترل و ثبت می‌گردد.

حفاظت از برند - آرشین

حفاظت از برند

شرکت آرشین مفتخر به ارائه نسل جدید هولوگرام هوشمند غیرقابل جعل با قابلیت ذخیره اطلاعات کالا و ردیابی به صورت انحصاری هر کالا در جهت اطمینان از اصالت کالا به مشتریان می‌باشد.

نسل جدید هولوگرام‌های امنیتی، برچسب‌های RFID است . میکروچیپ موجود در برچسب‌های RFID دارای کد واحد و منحصر به فرد برای هر برچسب است که این قابلیت باعث غیر قابل جعل بودن این برچسب‌ها شده است.

شرکت آرشین ارائه دهنده خدمات حافظت از برند و هولوگرام هوشمند RFID در انواع فرکانس‌هایLF ، HF، UHF است .

سبک و سلیقه